Kopíruj jen s klikačkou!!!


Adoptuj si pixelku *TADY*


Ličení podle hvězd

26. července 2010 v 13:55 | Anýska Habrová |  **For Girls**


Líčení podle Pénélope Cruzové
Španělsko - moře, korida, horká krev... žhavé slunce rozpaluje vše do běla a úlevu přináší jen vánek foukající od moře. Ženy jsou krásné a vášnivé, jejich opálená pokožka má zlatavý nádech a oči jsou v barvě té nejtmavší čokolády. Přesně taková je Penelope Cruz, jemná a silná, tichá a vášnivá...pod peráčm :D Make up:
Pro tmavší pleť je ideální podkladová báze True Match v odstínu N7 (pro zakrytí drobných vrásek pak make-up Visible Lift odstín 30).
Oči: Tmavé oči potřebují rozzářit a to dokonale zvládnou stíny Color Appeal Trio Star Secrets č.317.  Pro 5x větší objem řas Pénélope použila řasenku Volumissime x 5.
Rty: Pro lesklé rty s jemným třpytem použijte tekutou rtěnku Glam Shine Natural Glow č.405.

Líčení podle Milly Jovovichové


 O slovanských ženách se říká, že jsou nejkrásnější na světě. Pravidelně získávají trofeje v soutěžích krásy a každá má své nezaměnitelné kouzlo. Jsou hrdé, elegantní a velmi osobité...Stejně jako Milla Jovovich.
 to: Archív
Make up: Jako podklad použijte Infaillible č.140 pro dlouhotrvající efekt dokonalé pleti (pro vyhlazení jemných vrásek použijte make-up Visible Lift odstín 22).
Oči: Pokud máte zářivě modré oči, použijte stejné stíny jako Milla - Color Appeal Trio Star Secrets č.318  a výsledek podtrhněte řasenkou Cil Architecte Nuit Noire, která vytvoří efekt umělých řas v barvě temné noci.
 Rty: Pro dokonale hydratované a lesklé rty použijte lesk v rtěnce Glam Shine Cream č.304.
Tváře: Lícní kosti zdůrazněte tvářenkou Blush Délicieux  č.04.

 Aishwarya Raiová a její líčení
Indie, tajemná a neprozkoumaná, vyvolává představy mystiky a maharádžů, tygrů a slonů, Gándhího i někdejší koruny Britské říše. Je to země plná kontrastů, nekonečně rozmanitá a nabízí překvapivý rozsah barev, vůní, stylů, zvyků a jazyků. Indické ženy jsou záhadné a plné tajemství, jejich pleť má lákavě snědou barvu, a oči jsou hluboké a tmavé nebo dozelena. Stejně taková je Aishwarya Raiová, Miss India 2004, modelka a herečka a také tvář L´Oréal Paris.Make up: Pro přirozený vzhled a dlouhotrvající účinek použijte Infaillible č.260 (pro zralou pleť pak make-up Visible Lift odstín 23).
Oči: Jestliže mají vaše oči barvu smaragdu, zdůrazněte je stíny Color Appeal Trio Star Secrets č.319  a hloubku pohledu dokreslete Volume Shocking Exact Brush, dvousložkovou řasenkou pro separaci a objem řas.
Rty: Plné a vyživené rty v krásných barvách získáte se rtěnkou Color Riche Star Secrets v odstínech vytvořených speciálně pro Aishwaryu č. 709 a č 415.
Tváře: Líčka rozzáříte tvářenkou Blush  Délicieux č.05.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama