Kopíruj jen s klikačkou!!!


Adoptuj si pixelku *TADY*


Stars-ochrana Haity!

19. února 2010 v 20:51 | Anýska Habrová |  $ Celebrity $

REPORT: Hvězdy pomáhají Haiti! - foto

Stars využívají své slávy pro dobrou věc a podporují obyvatele postižené ničivým zemětřesením...

pod peráčem =D

Spoušť, utrpení, chaos a smrt. Celý svět oplakává oběti zemětřesení na Haiti. Přes 450 tisíc mrtvých a raněných, dva miliony vystresovaných dětí, mezi nimi spousta sirotků, kteří přišli o rodiče. Země vítá jakoukoli pomoc.

I hvězdy se snaží pomáhat, jak mohou. Při akci s názvem "Naděje pro charitu", která probíhala několik dnů a televize ji přenášely formou telemostů z New Yorku, Los Angeles a Londýna, vystoupilo na 130 celebrit ze světa filmu, hudby, sportu i politiky.

Justin Timberlake (29), Christina Aguilera (29), Taylor Swift (20), Jay-Z (40), Rihanna (21), Shakira (33) a spousta dalších vystupovali a zároveň vyzývali k dárcovství a pomoci Haiti. Dokonce i upír č. 1 Robert Pattinson (23) požádal svým pečlivě připraveným proslovem diváky o podporu.

Mezi vystoupeními byly promítány hrůzné i dojemné záběry z karibského ostrova, který 12. ledna zničilo silné zemětřesení. Akce měla ohromný úspěch a vynesla desítky milionů dolarů. A hvězdy šly ještě dál: Ashley Tisdale (24), Justin Bieber (15), Demi Lovato (17), Selena Gomez (17) a Joe Jonas (20) na svých webových stránkách denně pobízeli své fanoušky k podpoře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama